0
Jūsų krepšelis
Nuolaida rinkiniams
-0.00€
Tarpinė suma:
0.00€
PVM:
0.00€
Pristatymas su PVM:
0€

Bendra suma:
0€
Tęsti apmokėjimą

Atsiliepimai

Jūsų atsiliepimai apie mus

Pats geriausias sprendimas norint pradėti sveiką gyvenimo etapą! Skonis, kokybė bei kaina super! Vienareikšmiškai rekomenduoju

Rokas, Klientas

Gardus, puikiai subalansuotas maistas, jauki aplinka, malonios, šiltai pasitinkančios darbuotojos!🥰🌞

Tomas, Klientas

Puiki vieta, nuostabiai jauku! Maistas tobulas ❤️😍 o jeigu dar pasitiks barista Raminta tuomet diena nepakartojama! 🤩 Neapsakomai malonus aptarnavimas, šypsena, kuri pasitinka ir išlydi kviesdama ateiti dar 😍🌷 likau sužavėta tokiu maloniu ir profesionaliu aptarnavimu 😊

Diana, Klientė

Unikalus verslas, kai kokybe pranoksta kaina! Visada labai skanu, skoninga, sveika, bet be sveikuolisku issidirbinejimu. Kiekvienas salotos lapelis sviezias! Paslaugus, mandagus aptarnavimas, operatyvus pristatymas. Rekomenduoju, kas vertina ir supranta kokybiska maista!

Danius, Klientas

Superinis aptarnavimas, greitas ir geras pristatymas :) O maistas- pasakiškas !! Esu gan išranki maistui, tačiau taip viskas paruošta ir suderinta, kad pirštus galima apsilaižyti. Rekomenduoju visiems :) Ačiū dar kartą!!

Aida, Klientė

Esu labai patenkinta. Maistas skanus ir kokybiškas. Greitas ir reguliarus pristatymas. Tikras išsigelbėjimas kai nera laiko sukiotis prie viryklės.

Gintaras, Klientas

Puikus maistas! Didelė įvairovė. Rekomenduoju

Lukas, Klientas

Puikus sprendimas norintiems maitintis sveikai ir neturintientiems laiko gaminti. Pristatoma laiku, sviezia ir supakuota, ir dar saltkrepsyje. Likau patenkinta, nes paciai gamintis ir maitintis sveikai pritrukdavo laiko ir valios. Beje, kainos irgi nesikandzioja! Rekomenduju!!

Žilvinas, Klientas

Nedelskite, apsilankykite pas mus!

Užsisakykite internetu jau dabar!
Užsakymas
xDDDDDDDDD