0
Jūsų krepšelis
Nuolaida rinkiniams
-0.00€
Tarpinė suma:
0.00€
PVM:
0.00€
Pristatymas su PVM:
0€

Bendra suma:
0€
Tęsti apmokėjimą

Apie mus

Informacija apie mūsų vykdomą veiklą

Subalansuotos mitybos perversmas

„Derinti maisto produktus, neviršyti numatytos dienos kalorijų normos…“, – tokius dietologų patarimus (o gal net ir konkrečius produktų sąrašus) žino kiekvienas kada nors susimąstęs apie sveikesnę mitybą ar figūros dailinimą. Tačiau planas „valgysiu sveikai“ dažnai čia ir pasibaigia: nelieka laiko, žinių ar sąlygų gaminti bei planuoti savo mitybą. „Food Balance“ – kavinė, kuri padeda išspręsti amžinąją problemą: sekti savo kalorijas bei vartoti subalansuotą maistą.

„Food Balance“ naujas vardas – tačiau išlikusi "Maisto Balanso" patirtis. Ne vienerius metus subalansuotą dienos mitybą iš „Maisto balanso“ kauniečiai užsisakinėjo į namus ar biurus. „Pastebėję augantį poreikį, nusprendėme atsidurti dar arčiau kliento: suteikti galimybę sveikiems pusryčiams, pietums ar vakarienei jaukioje kavinės aplinkoje, Kauno senamiestyje“.

Sveikai maitintis galima pradėti čia ir dabar: net tiems, kurie niekada nesusidūrė su sveikos mitybos pagrindais, kavinės personalas mielai parekomenduos dienos kalorijų normas ir paaiškins, kaip jų skaičiavimas bei produktų derinimas gali pakeisti savijautą ar net kilogramų skaičių. „Kavinės patiekalai yra ne tik iš suderintų, sveikų produktų, bet ir porcijuoti pagal kalorijas"

Tautvydas, Savininkas

Jūsų atliepimai apie mus

Peržiūrėti atsiliepimus

Nedelskite, apsilankykite pas mus!

Užsisakykite internetu jau dabar!
Užsakymas
xDDDDDDDDD